אנחנו צריכים את העזרה שלכם להקים את גן גיא

גן גיא

את הדף הזה לא היה פשוט לכתוב, מחקתי וכתבתי ושוב מחקתי...

 

אנחנו צריכים את העזרה שלכם (הנה אמרתי את זה, החלק הקשה מאחורינו, עכשיו אפשר להתקדם). יש לנו חלום, אולי בעצם חלום זה לא המילה הנכונה, כי חלומות לא תמיד מתגשמים, אבל זה יקרה, זה חייב לקרות.

אנחנו רוצים להקים במגל ביתינו את "גן גיא", גן משחקים מוזיקלי שייבנה לזכרו של גיא. מדובר בגן חוויתי ומיוחד, בו כל מתקן הוא כלי נגינה אחר. בחרנו דווקא בגן מסוג זה כי השילוב בין האהבה שהייתה לגיא למוזיקה והערכים שגן כזה נותן, ערכים כמו הקשבה לאחר, סבלנות וסובלנות, שיתוף פעולה ועוד מרגישים לנו כמו החיבור המושלם. אפשר להתרשם המהתכנית המלאה בקישור הזה...

העלות של "גן גיא" מוערכת ב 270,000 ₪ 
 

נקודת השוויון בין זמן החיים של גיא לזמן שהוא מת פגשה אותנו לא מזמן אבל הביטוי יותר זמן מת מחי לא נכנס אליינו הביתה. גיא חי איתנו, לא כמצבה, לא כתמונה גיא איתנו בנשמה היה חלק וימשיך להיות חלק מאיתנו, והאהבה לחיים

 

הנצחה היא חלק, לא העיקר אבל חלק חשוב שלא נוותר עליו, חלק מההשארות של גיא חי איתנו ושלנו איתו. בגן המוזיקאלי עליו אנחנו חולמים ומתכננים כבר זמן רב להקים, עובדים עליו ולא ננוח עד שנגיע לשם, בגן הזה יהיו המון חיים, ילדים שישחקו וינגנו, הורים שילוו, נערים ומבוגרים שיבקרו ויהיו וישמחו! הגן הזה הוא חלק מהחיים בהם בחרנו ואולי בכלל זה גיא שבחר עבורנו ואנחנו נביא את החיים האלה לכל מי שירצה ויבקר.


הגן שיקום בקיבוץ מגל, תוכנן ע"י אדריכלית נוף בשיתוף איתנו וקיבל את כל האישורים הנדרשים מהקיבוץ ומהמועצה אזורית מנשה, הגן מתוכנן לפרטים, מיקום הכלים שיוצבו בגן כבר ידוע, הדשא שייפרס על גבעה קטנה, ספסלי המנוחה ואפילו פינת האזנה, את הכל אנחנו יכולים לראות בדמיוננו וכעת עסוקים בגיוס הכסף שיאפשר לנו להגשים את החלום הזה שלא נוותר עליו.

נשמח אם תרצו לקחת חלק בחלום שלנו ולעזור עם כל סכום איתו תרגישו בנוח.

איך עושים את זה? לוחצים על הקישור, נכנסים לקבוצה שפתחנו ב paybox ותורמים. לא רוצים להוריד את האפליקצייה של paybox – לא חייבים אפשר לתרום גם בלי להוריד וכמובן שאף אחד לא יראה את סכום התרומה!

 

אפשר גם בדרך הישנה והטובה- העברה בנקאית ל:

בנק מזרחי,סניף 420, חשבון 554168
על שם טל זיידן-גן גיא

תודה!

צרו קשר בכל שאלה

058-421-0271

zaidental@gmail.com

טל זיידן

התמודדות עם שכול ואובדן

058-4210271